SPALIO  4 - 10 D.  ATOSTOGAUJU,  ŠIOMIS  DIENOMIS  SIUNTOS  SIUNČIAMOS  NEBUS

2020 Stalo kalendorius lietuviškas


Originalus stalo kalendorius: medinis stovelis bei dvylika kortelių - atvirukų su Musės lietuviškų frazių paveikslėliais.

Galite pirkti ir be stovelio.

Pakuotėje taip pat rasite medinį segtuką su magnetu - jo dėka kalendoriaus kortelę galima pakabinti ant šaldytuvo arba segtuku tiesiog susegti visas korteles kartu.  

Kalendoriaus lapeliai sumaketuoti taip, kad vėliau nupjovę apatinę kalendoriaus dalį turėsite 12 nuotaikingų paveikslėlių - atvirukų namams papuošti ar dovanoms. Galėsite naudoti juos kaip knygų skirtukus, kabinti ant sienos, šaldytuvo, padovanoti draugui ar net įsirėminti. Stovelį taip pat panaudosite namų dekoravimui: jame vėliau galima laikyti nuotraukas, paveikslėlius ar kitų metų Musės kalendoriaus korteles. 

Tai tvari ir originali dovana Kalėdų proga tiek gyvenantiems Lietuvoje, tiek lietuviams užsienyje. Jauki lietuviška namų ar biuro dekoro detalė suteiks kasdienybei gerų emocijų kiekvieną dieną.  Visos kalendoriaus bei  įpakavimo medžiagos yra natūralios ir suyrančios - be plastiko. O tiek stovelį tiek korteles galėsite naudoti ir toliau, metams pasibaigus. 


*Paruošta dovanoti - kalendorius su stoveliu yra supakuotas į kartoninę dėžutę . Perkant be stovelio - kalendoriaus lapeliai yra supakuoti į popierinį maišelį.
*12 kortelių su originaliais lietuviškų frazių paveikslėliais.
*Kalendoriaus kortelių dydis 11x18 cm.
*Kalendoriaus kortelės atspaustos ant aukščiausios kokybės pusiau matinio, pagaminto iš perdirbtų žaliavų, 300 gsm popieriaus. 
*Medinio stovelio dydis 10 cm.
*
Stovelis pagamintas iš drebulės medienos bei dengtas rudu medžio laku.
*Visos kalendoriaus bei  įpakavimo medžiagos yra natūralios ir suyrančios, be plastiko. 
*Pagaminta Lietuvoje.


0.00€
Tipas: