2022 Stalo kalendorius angliškas


2022 m. stalo kalendorius: medinis stovelis bei dvylika kortelių - atvirukų su angliškų frazių paveikslėliais.

Galite įsigyti korteles su stoveliu arba tik pačias korteles (be stovelio).
Pakuotėje taip pat rasite medinį segtuką su magnetu - jo dėka kalendoriaus kortelę galima pakabinti ant šaldytuvo arba segtuku tiesiog susegti visas korteles kartu. 

Kalendoriaus lapeliai sumaketuoti taip, kad vėliau nupjovę apatinę kalendoriaus dalį turėsite 12 nuotaikingų paveikslėlių - atvirukų namams papuošti ar dovanoms. Galėsite naudoti juos kaip knygų skirtukus, kabinti ant sienos, šaldytuvo, padovanoti draugui ar net įsirėminti. Stovelį taip pat panaudosite namų dekoravimui: jame vėliau galima laikyti nuotraukas, paveikslėlius ar kitų metų Musės kalendoriaus korteles.

Stovelio medienos raštas bei atspalvis šiek tiek skirsis nuo esančio nuotraukose nes kiekvienas stovelis yra unikalus.


Tai tvari ir ekologiška kalėdinė dovana draugams ar kolegoms, kalbantiems anglų kalba. Jauki  namų ar biuro dekoro detalė suteiks kasdienybei gerų emocijų kiekvieną dieną.  Visos kalendoriaus bei  įpakavimo medžiagos yra natūralios ir suyrančios - be plastiko. O tiek stovelį tiek korteles galėsite naudoti ir toliau, metams pasibaigus. 


* Paruošta dovanoti - kalendorius su stoveliu yra supakuotas į kartoninę dėžutę . Perkant be stovelio - kalendoriaus lapeliai yra supakuoti į popierinį maišelį
* 12 kortelių su originaliais angliškų frazių paveikslėliais
* Kalendoriaus kortelių dydis 11x18 cm.
* Kalendoriaus kortelės atspaustos ant aukščiausios kokybės pusiau matinio, pagaminto iš perdirbtų žaliavų, 300 gsm popieriaus.
* Medinio stovelio dydis 10 cm.
*
Stovelis pagamintas ąžuolo arba uosio medienos bei aliejuotas
* Visos kalendoriaus bei  įpakavimo medžiagos yra natūralios ir suyrančios, be plastiko
* Pagaminta Lietuvoje
0.00€
Komplektacija: