SPALIO  4 - 10 D.  ATOSTOGAUJU,  ŠIOMIS  DIENOMIS  SIUNTOS  SIUNČIAMOS  NEBUS

2022 Stalo kalendorius planuoklis


2022 m. stalo kalendorius - planuoklis: medinis stovelis bei dvylika kortelių planams bei įvykiams rašytis, papuoštų  smagiomis lietuviškomis frazėmis.

Galite įsigyti korteles su stoveliu arba tik pačias korteles (be stovelio).
Pakuotėje taip pat rasite medinį segtuką su magnetu - jo dėka kalendoriaus kortelę galima pakabinti ant šaldytuvo arba segtuku tiesiog susegti visas korteles kartu. 


Šiame kalendoriuje tikrai pakaks vietos Jūsų šeimos ar biuro planams bei įvykiams susirašyti.  Stovelį vėliau galėsite panaudoti namų ar biuro dekoravimui: jame bus galima laikyti nuotraukas, paveikslėlius ar kitų metų Musės kalendoriaus lapelius.

Stovelio medienos raštas bei atspalvis šiek tiek skirsis nuo esančio nuotraukose nes kiekvienas stovelis yra unikalus.


Tai tvari ir originali dovana Kalėdų proga tiek gyvenantiems Lietuvoje, tiek lietuviams užsienyje. Jauki lietuviška namų ar biuro dekoro detalė suteiks kasdienybei gerų emocijų kiekvieną dieną.  Visos kalendoriaus bei  įpakavimo medžiagos yra natūralios ir suyrančios, be plastiko; tiek stovelį tiek korteles galėsite naudoti ir toliau, metams pasibaigus. 


* Paruošta dovanoti - kalendorius su stoveliu yra supakuotas į kartoninę dėžutę . Perkant be stovelio - kalendoriaus lapeliai yra supakuoti į popierinį maišelį
* 12 kalendoriaus kortelių puoštų smagiomis lietuviškomis frazėmis
* Kalendoriaus kortelių dydis 14x21 cm.
* Kalendoriaus kortelės atspaustos ant aukščiausios kokybės pusiau matinio, pagaminto iš perdirbtų žaliavų, 300 gsm popieriaus
* Medinio stovelio dydis 10 cm.
* Stovelis pagamintas iš ąžuolo arba uosio medienos bei aliejuotas
* Visos kalendoriaus bei  įpakavimo medžiagos yra natūralios ir suyrančios, be plastiko
* Pagaminta Lietuvoje

0.00€
Komplektacija: