2023 Stalinis kalendorius


2023 m. stalinis kalendorius: medinis stovelis bei dvylika kortelių - atvirukų su Musės lietuviškų frazių paveikslėliais.

Galite įsigyti korteles su stoveliu arba tik pačias korteles (be stovelio).

Kalendoriaus lapeliai sumaketuoti taip, kad vėliau nupjovę apatinę kalendoriaus dalį turėsite 12 nuotaikingų paveikslėlių - atvirukų namams papuošti ar dovanoms. Galėsite naudoti juos kaip knygų skirtukus, kabinti ant sienos, šaldytuvo, padovanoti draugui ar net įsirėminti. Stovelį taip pat panaudosite namų dekoravimui: jame vėliau galima laikyti nuotraukas, paveikslėlius ar kitų metų Musės stalinio kalendoriaus korteles.

Stovelio medienos raštas bei atspalvis šiek tiek skirsis nuo esančio nuotraukose nes kiekvienas stovelis yra unikalus.


Tai tvari ir ekologiška dovana Kalėdų proga tiek gyvenantiems Lietuvoje, tiek lietuviams užsienyje. Šis stalinis kalendorius - jauki lietuviška namų ar biuro dekoro detalė suteiksianti kasdienybei gerų emocijų kiekvieną dieną.  Visos kalendoriaus bei  įpakavimo medžiagos yra natūralios ir suyrančios - be plastiko. O tiek stovelį tiek korteles galėsite naudoti ir toliau, metams pasibaigus. 


* Paruošta dovanoti - stalinis kalendorius yra supakuotas į kartoninę dėžutę . Perkant be stovelio - kalendoriaus lapeliai yra supakuoti į popierinį maišelį
* 12 kortelių su originaliais lietuviškų frazių paveikslėliais
* Kalendoriaus kortelių dydis 10x18 cm.
* Kalendoriaus kortelės atspaustos ant aukščiausios kokybės pusiau matinio, pagaminto iš perdirbtų žaliavų, 300 gsm popieriaus.
* Medinio stovelio dydis 10 cm.
*
Stovelis pagamintas ąžuolo arba uosio medienos bei aliejuotas
* Visos kalendoriaus bei  įpakavimo medžiagos yra natūralios ir suyrančios, be plastiko
* Pagaminta Lietuvoje

0.00€
Komplektacija: