Dovanų rinkinys


Dovanų rinkinys "KALĖDOS - DRAUGYSTĖS METAS".

Užauginkite sėkmės ąžuolą, pripildykite laisvalaikį džiaugsmu ir suskaičiuokite laimingas dienas!


Šiame Kalėdinių dovanų rinkinyje rasite tris Lietuvos Kūrėjų (www.lietuvoskurejai.lt) klubo narių gaminius:


* Stalo žaidimą - galvosūkį "Šoklys", sukurtą Margas Miškas (www.margasmiskas.lt)
Medinis stalo žaidimas - galvosūkis "Šoklys" - ypatingai azartiškas ir įdomus stalo žaidimas, kuriam nėra amžiaus ribų. Išspręsti šį galvosūkį norės ir vaikas, ir jo senelis. Žaidimo pabaigoje palikite vieną šoklį lentoje ir jūs - genijus! Taisykles paaiškinti gana paprasta, tačiau pats žaidimas yra iššūkis visiems.


* Tris veltas giles, sukurtas by Vaida Petreikis (www.vaidapetreikis.com)
Su meile pagamintos trys veltos gilės su tikromis ąžuolo kepurėlėmis. Naudokite jas kaip stalo ar namų puošmeną arba ant Kalėdų eglutės. Gilės pagamintos iš natūralios nedažytos vilnos, tikrų Lietuvos ąžuolo kepurėlių bei lininio špagato. Spalvos: balta, pilka, ruda.

* 2024 m. kalendorių sukurtą Musės (www.muses.lt)
Galite rinktis kalendorių su frazėmiskalendorių 'Duetai' arba kalendorių 'Duetai' anglų kalba.
Nedidelio formato 2024 m. kalendorius su verčiamais mėnesių lapais. Kalendorius atspaustas ant aukščiausios kokybės pusiau matinio, pagaminto iš perdirbtų žaliavų, 300 gsm popieriaus. Kalendoriaus dydis 11 x 20.5 cm.


Visos rinkinyje esančios dovanos yra pagamintos tik iš natūralių medžiagų (medis, popierius, vilna) ir supakuotos be plastiko. Tai tvari ir nuotaikinga dovana ypatingai tiksianti jūsų brangiam žmogui, šeimai, darbo kolektyvui, verslo partneriui ar besišypsančiam kaimynui. Visos trys dovanos supakuotos atskirose dėžutėse ir sudėtos ir vieną bendrą rinkinio dėžutę.
Net neabejojame, kad šis iš mūsų draugystės gimęs dovanų rinkinys suteiks ir jums kuo geriausių emocijų visiems metams.
43.00€
Komplektacija: