Mini kalendorius 'Duetai' angliškas


Nedidelio formato kalendorius anglų kalba su minimalistinio stiliaus akvarelės bei gamtos elementų piešiniais.

Šis minimalistinio dizaino kalendorius patiks mėgstantiems švarų, lakonišką ir neperkrautą dizainą. Kiekviename kalendoriaus puslapyje - originalus pajūryje surastų objektų ir akvarele nulietų formų duetas, atskleidžiantis jų panašumus ir skirtumus, subtiliai pasakojantis apie gamtą ir mus, apie mus supantį ir mūsų pačių kuriamą pasaulius.

Mini kalendorius ypač tiks į skandinaviško stiliaus, minimalistinį, modernų interjerą: pakabinti prie darbo stalo biure ar nedidelei erdvei namuose.

Dydis 11 x 20.5 cm.
Galite rinktis kalendorių, kurio savaitės prasideda nuo pirmadienio arba nuo sekmadienio

Kalendorius supakuotas į popierinį maišelį ir įdėtas į kartoninę dėžutę - paruoštas dovanojimui. Tai unisex Kalėdinė dovana kolegoms daugiakultūriniame kolektyve, mišriai porai ar verslo klientams. Kalendorius - praktiška dovana kuri džiugins visus metus, nedidelis kalendorius tinka į dovanų rinkinius ar kaip dovana svečiams iš užsienio - neužima daug vietos bagaže.

* Viso 12 lapų + viršelis
* Kalendoriaus dydis 11 x 20.5 cm
* Kalendorius atspaustas ant aukščiausios kokybės, pusiau matinio, pagaminto iš perdirbtų žaliavų, 300 gsm popieriaus. Tai storas ir sunkus popierius.
* Kalendorius supakuotas į popierinį maišelį ir kartoninę dėžutę.
* Kalendorius supakuotas be plastiko.
* Sukurta ir pagaminta Lietuvoje

16.00€
Savaitė prasideda: