Kalendorius 'Ramybė'


Didelis pakabinamas 2024 metų kalendorius su originaliomis iliustracijomis.

Šis pakabinamas 29.5 x 45 cm dydžio kalendorius kiekvieną dieną primins apie ramybę ir pusiausvyrą, kurios siekiame įtemptame gyvenime. Pajūryje rasti akmenukai, jūros bangų nuglostytos šakelės ir permatomos akvarele lietos detalės čia susijungia į harmonijos ir ramybės pilnas kompozicijas. Šis kalendorius - apie ramybę, pusiausvyrą ir balansą, apie mūsų kasdienius bandymus sudėlioti skirtingo dydžio ir svorio gyvenimo iššūkius į subalansuotą ir akį bei širdį džiuginančią visumą. Kiekvieną dieną mes dedame savo kasdienybės akmenėlius vieną ant kito ir kaip gera yra atrasti, kad iš pažiūros lengvos ir efemeriškos mūsų pastangos mylėti, suprasti, gerbti gali atsverti sunkius ir kartais net tamsius kasdienybės akmenis.

Pasaulyje, pripildytame skaitmeninių ekranų ir nuolatinio šiuolaikinio gyvenimo šurmulio bei lėkimo, šis kalendorius - lyg kasdieninė gamtos grožio ir ramybės įkvėpta meno terapija. Žiūrėdami į jį beveik galite pajusti švelnų pajūrio vėją ir išgirsti kaip jūros bangos plakasi į krantą. Šis didelis pakabinamas kalendorius bus puiki dovana kiekvienam trokštančiam ramybės ir pusiausvyros; natūralūs ir subtilūs kalendoriaus atspalviai derės kiekviename interjere - namie ar biure.


* Viso 12 lapų + viršelis
* Kalendoriaus dydis 29.5 x 45 cm
* Kalendorius supakuotas į kartoninę dėžutę
* Kalendorius atspaustas ant aukščiausios kokybės, pusiau matinio, pagaminto iš perdirbtų žaliavų, 300 gsm popieriaus. Tai storas ir sunkus popierius
* Sukurta ir pagaminta Lietuvoje

29.00€