Pastatomas kalendorius 'Ramybė'


Pastatomas 2024 m. kalendorius: medinis stovelis bei dvylika kortelių su jaukiomis gamtos įkvėptomis iliustracijomis.

Galite įsigyti korteles su stoveliu arba tik pačias korteles (be stovelio).

Kalendoriaus lapeliai sumaketuoti taip, kad vėliau nupjovę apatinę kalendoriaus dalį turėsite 12 subtilių paveikslėlių - atvirukų namams papuošti ar dovanoms. Galėsite naudoti juos kaip knygų skirtukus, kabinti ant sienos, šaldytuvo, užrašyti kaip atviruką ar net įsirėminti. Stovelį taip pat panaudosite namų dekoravimui: jame vėliau galima laikyti nuotraukas, paveikslėlius ar kitų metų Musės pastatomo kalendoriaus korteles.

Stovelio medienos raštas bei atspalvis šiek tiek skirsis nuo esančio nuotraukose nes kiekvienas stovelis yra unikalus.

Tai tvari ir ramybę skleidžianti dovana Kalėdų proga draugams, kolegoms, lietuviams gyvenantiems užsienyje; originali ir praktiška verslo dovana. Šis pastatomas kalendorius - lietuviška namų ar biuro detalė suteiksianti kasdienybei gerų emocijų kiekvieną dieną. Visos kalendoriaus bei  įpakavimo medžiagos yra natūralios ir suyrančios - be plastiko. O tiek stovelį tiek korteles galėsite naudoti ir toliau, metams pasibaigus. 


* Paruošta dovanoti - pastatomas kalendorius su stoveliu yra supakuotas į kartoninę dėžutę. Perkant be stovelio - kalendoriaus lapeliai yra supakuoti į popierinį maišelį
* 12 kortelių su originaliais paveikslėliais
* Kalendoriaus kortelių dydis 11x18 cm.
* Kalendoriaus kortelės atspaustos ant aukščiausios kokybės pusiau matinio, pagaminto iš perdirbtų žaliavų, 300 gsm popieriaus.
* Medinio stovelio dydis 10 cm.
* Stovelis pagamintas iš ąžuolo (arba uosio) medienos bei aliejuotas. Popierinis maišelis, į kurį stovelis supakuojamas, gali įgerti šiek tiek aliejaus iš stovelio - tai natūralu. Pats stovelis ant stalo dėmių nepalieka.
* Visos kalendoriaus bei  įpakavimo medžiagos yra natūralios ir suyrančios, be plastiko.
* Sukurta is pagaminta Lietuvoje.

15.00€
Komplektacija: