Stalinis kalendorius

Stalinis 2024 kalendorius: medinis stovelis bei dvylika kalendoriaus kortelių - atvirukų su motyvuojančių lietuviškų frazių iliustracijomis.

Galite įsigyti korteles su stoveliu arba tik korteles (jei stovelį turite iš ankstesnių metų).

Šio stalinio kalendoriaus lapeliai sumaketuoti taip, kad vėliau nupjovę apatinę kalendoriaus dalį turėsite 12 nuotaikingų paveikslėlių - atvirukų namams papuošti ar dovanoms. Galėsite naudoti juos kaip knygų skirtukus, kabinti ant sienos ar šaldytuvo, padovanoti ar net įsirėminti. Stovelį taip pat panaudosite namų dekoravimui: jame galima laikyti nuotraukas, paveikslėlius ar kitų metų Musės stalinio kalendoriaus korteles.

Medinio stovelio medienos raštas bei atspalvis šiek tiek skirsis nuo esančio nuotraukose nes kiekvienas stovelis yra unikalus.


Stalinis kalendorius su mediniu stoveliu - tvari ir ekologiška dovana Kalėdų proga draugams ar kolegoms. Šis stalinis kalendorius - jauki lietuviška namų ar biuro dekoro detalė, lietuviškos frazės ypatingai pradžiugins lietuvius gyvenančius užsienyje. Visos kalendoriaus bei  įpakavimo medžiagos yra natūralios ir suyrančios - be plastiko. O tiek stovelį tiek korteles galėsite naudoti ir toliau, metams pasibaigus. 


* Paruošta dovanoti - stalinis kalendorius yra supakuotas į kartoninę dėžutę . Perkant be stovelio - kalendoriaus lapeliai yra supakuoti į popierinį maišelį
* 12 kortelių su originaliais lietuviškų frazių paveikslėliais
* Kalendoriaus kortelių dydis 11x18 cm.
* Kalendoriaus kortelės atspaustos ant aukščiausios kokybės pusiau matinio, pagaminto iš perdirbtų žaliavų, 300 gsm popieriaus.
* Medinio stovelio dydis 10 cm
* Stovelis pagamintas iš ąžuolo arba uosio medienos bei aliejuotas. Popierinis maišelis, į kurį supakuojamas stovelis, gali įgerti šiek tiek aliejaus - tai natūralu. Pats stovelis ant stalo dėmių nepalieka.
* Visos kalendoriaus bei  įpakavimo medžiagos yra natūralios ir suyrančios, be plastiko.
* Kalendorius sukurtas ir pagaminta Lietuvoje
15.00€
Komplektacija: