Stalo kalendorius planuoklis


2024 m. stalo kalendorius - planuoklis: medinis stovelis bei dvylika kortelių planams bei įvykiams rašytis. Kiekvieno mėnesio kortelėje rasite ir motyvuojančią lietuvišką frazę.

Galite įsigyti korteles su stoveliu arba tik pačias korteles (be stovelio). Pirmais metais įsigijus kalendorių su stoveliu, kitais metais reikės tik naujų kortelių, o stovelis jums tarnaus ir jūsų darbo stalą ar namus puoš daugelį metų.

Šiame kompaktiškame stalo kalendoriuje tikrai pakaks vietos Jūsų šeimos ar biuro planams bei įvykiams surašyti. Stovelį vėliau galėsite panaudoti namų ar biuro dekoravimui: jame bus galima laikyti nuotraukas, paveikslėlius ar kitų metų kalendoriaus lapelius.

Stovelio medienos raštas bei atspalvis šiek tiek skirsis nuo esančio nuotraukose nes kiekvienas stovelis yra unikalus.


Šis stalo kalendorius planuoklis - tvari ir originali dovana Kalėdų proga tiek gyvenantiems Lietuvoje, tiek lietuviams užsienyje. Tai išskirtinė verslo dovana (kalendorius gali būti personalizuotas jūsų įmonei, dėl didmeninių užsakymų rašykite gerda@gmail.com), jauki ir praktiška namų ar biuro detalė, suteiksianti kasdienybei gerų emocijų kiekvieną dieną visus metus. Visos kalendoriaus bei  įpakavimo medžiagos yra natūralios ir suyrančios, be plastiko.


* Paruošta dovanoti - pastatomas kalendorius su stoveliu yra supakuotas į kartoninę dėžutę. Perkant be stovelio - kalendoriaus lapeliai yra supakuoti į popierinį maišelį.
* 12 kortelių puoštų smagiomis lietuviškomis frazėmis.
* Kalendoriaus kortelių dydis 14x21 cm.
* Kalendoriaus kortelės atspaustos ant aukščiausios kokybės pusiau matinio, pagaminto iš perdirbtų žaliavų, 300 gsm popieriaus.
* Medinio stovelio dydis 10 cm.
* Stovelis pagamintas iš ąžuolo (arba uosio) medienos bei aliejuotas. Popierinis maišelis, į kurį stovelis supakuojamas, gali įgerti šiek tiek aliejaus iš stovelio - tai natūralu. Pats stovelis ant stalo dėmių nepalieka.
* Visos kalendoriaus bei  įpakavimo medžiagos yra natūralios ir suyrančios, be plastiko.
* Sukurta ir pagaminta Lietuvoje.

15.00€
Komplektacija: