Mini kalendorius lietuviškas

Šiuo metu kalendorius išparduotas, tiražo papildymas bus savaitės bėgyje.

Mini kalendorius su lietuviškų frazių iliustracijomis.

Šis mažesnio formato lietuviškų frazių kalendorius ypatingai tiks jei ieškote dovanos už tam tikrą sutartą sumą ar jums aktualu, kad dovana būtų nedidelių matmenų (pvz turite nedaug vietos bagaže).

Nedidelis 2024 metų kalendorius su verčiamais mėnesių lapais skirtas kabinti ant sienos, tačiau gali stovėti ir ant stalo. Kiekviename kalendoriaus lape rasite motyvuojančią, nuotaikingą lietuvišką frazę, tad kalendorius suteiks geros nuotaikos ir šviesių minčių visiems metams.

Dydis 11 x 20.5 cm.

Mini kalendorius supakuotas į popierinį maišelį ir įdėtas į kartoninę dėžutę - paruoštas dovanojimui. Tai Kalėdinė dovana tinkanti tiek moteriai, tiek ir vyrui - puikus pasirinkimas jei biure keisitės dovanomis . Kalendorius - praktiška dovana, kuri džiugins visus metus - draugams, kolegoms, mokytojams, originali verslo dovana ar priedas į dovanų rinkinius. Nedidelis kalendorius neužims daug vietos bagaže, tad drąsiai dovanokite jį svečiams iš užsienio.

* Viso 12 lapų + viršelis
* Kalendoriaus dydis 11 x 20.5 cm
* Kalendorius atspaustas ant aukščiausios kokybės, pusiau matinio, pagaminto iš perdirbtų žaliavų, 300 gsm popieriaus. Tai storas ir sunkus popierius.
* Kalendorius supakuotas į popierinį maišelį ir kartoninę dėžutę.
* Kalendorius supakuotas be plastiko.
* Sukurta ir pagaminta Lietuvoje
16.00€