Paveikslas krikštynoms


Personalizuota dovana krikštynų proga.

Šis personalizuotas paveikslas su vaiko vardu, krikšto vardu bei krikšto data - ypatinga dovana krikštynų proga. Neutralių spalvų paveikslas tinka tiek mergaitei, tiek ir berniukui, tai unikalus bei jaukus vaiko kambario dekoras. Pramokęs skaityti mažylis atras jame savo vardą ir džiaugsis turėdamas jam vienam skirtą paveikslą. Frazė iš Biblijos - ne tik subtilus krikštynų prisiminimas, bet ir nuoširdus dovanotojo linkėjimas, jis lydės ir saugos mažylį kiekvieną dieną. Tad jei ieškote ypatingos dovanos krikštynų proga - šis paveikslas yra puikus pasirinkimas.

Pagal šį dizainą sukuriamas paveikslas su vaiko vardu, krikšto vardu bei data. Pirkdami paveikslą šią info (vardą, krikšto vardą bei krikšto datą) įrašykite pastabose arba visada galite rašyti tiesiai man - gerda@muses.lt . Prieš spausdinant, el. paštu Jums atsiųsiu paveikslo eskizą patvirtinimui. Gamybos terminas - iki 5 darbo dienų.


Paveikslas spausdinamas spaustuvėje ant pusiau matinio, pagaminto iš perdirbtų žaliavų, aukščiausios kokybės 300 gsm popieriaus.


Paveikslas parduodamas be rėmų, jei norite užsakyti ir rėminimą - parašykite man į gerda@muses.lt

20.00€
Dydis: